Slovo úvodem

12. října 2015 v 13:41 |  Moje hlody

Zdravím všechny, které klopýtavá náhoda zavedla na tento blog. Blog bude věnovaný mé literární tvorbě. Samozřejmě z tohoto počinu neočekávám nic menšího než nominaci v rámci cen Magnesia Litera, ale pokud by se ale aspoň pár lidí občas u tohoto blogu zabavilo, zkrátilo si čekání u zubaře nebo si ho se zálibou pročítalo v kanceláři schovaní před šéfem za bednou monitoru, byla by to taky dostačující odměna.

Od dětství jsem ráda psala příběhy, ale až poslední dobou se tomu ve volném čase věnuju trochu víc. Mým snem je napsat a vydat román. První část tohoto snu jsem si splnila už v roce 2013, kdy jsem svůj fantasy román "A spatřila jednorožce" dokončila poprvé. Píšu "poprvé," protože od té doby na něm stále pracuji, ačkoliv ho po každé celkové úpravě vždy považuji opět za dokončený. Ale jen na chvíli. Ve skutečnosti ho neustále střídavě upravuju, nebo na něj zapomínám již dlouhé tři roky.

V rubrice "Ozvěny Příboje" je možné najít fantasy příběhy ze světa tohoto románu. Jedná se o sousotroví Tarlah, jehož největším ostrovem je Skarppa, což ve starém jazyce ostrovanů znamená Příboj. Tento svět vznikl v prapodivných zákoutích mé mysli už kdysi dávno a nyní jsem se rozhodla věnovat ho světuUsmívající se.

Dále tu mohou milovníci Harryho Pottera najít povídky obsahující především postavy Snapea a Hermiony. U podobných povídek jiných autorů jsem strávila mnoho dní i nocí a vždy, když jsem objevila nějakou novou, hodně zajímavou povídku, měla jsem takovou radost, jako bych po letech samoty narazila na vysněného chlapa. Nakonec jsem si řekla, že je načase, abych něco stvořila sama. Prvním mým dílem ze světa J. K. Rowlingové je romanťárna "I kletba sbližuje." Snad někomu přinese stejné nadšení jako mně tenkrát jiné fanfiction příběhy.

Samozřejmě budu ráda za jakékoliv komentáře k příspěvkům, vzhledu blogu a tak celkově ke všemu, co se tu objeví nebo vás napadneUsmívající se.

A teď už nezbývá než popřát příjemné počtení!

Král Já I.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Morriardy Morriardy | E-mail | Web | 26. října 2015 v 21:52 | Reagovat

Wow. Toho teda je! Si pekne pracovitá... A ja pekne znudená takže hor sa čítať! :)
Ps. vítaj na blogovej sfére!

2 Klarisa Klarisa | 16. listopadu 2015 v 17:32 | Reagovat

[1]: Tak doufám, že si počteš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama