Prosinec 2016

I kletba sbližuje - 25. kapitola

28. prosince 2016 v 15:29 I kletba sbližuje
Je tu konec povídky I kletba sbližuje, mé úplně první fanfiction, ale doufám, že rozhodně ne poslední. Už teď mám v hlavě několik nápadů, samozřejmě opět s párem HG/SS, který mám nejraději.


Děkuju všem čtenářům za přízeň a komentáře. Snad si přečtete i další moje díla! A teď vzhůru do toho, na poslední scénu Hermiony a Snapea v této povídceUsmívající se.


I kletba sbližuje - 24. kapitola

26. prosince 2016 v 11:47 I kletba sbližuje
Jak dopadne bitva v sídle rodu Malfoyů? Dočkají se Hermiona a Snape svého šťastného konce? Předposlední kapitola je tady.


Hermiona ani nestihla postřehnout, odkud přilétla první kletba. Spolu s Pastorkem se ukrývala za deskou přeraženého hodovního stolu, odkud střílela kletby na Smrtijedy pobíhající zděšeně okolo. Na liknavosti jejich reakce bylo znát, že útok vůbec nečekali, navíc mnohé z nich zpomaloval alkohol kolující jim v krvi. Brumbál záměrně naplánoval útok až na pozdější večerní hodinu, kdy už většina zdejšího osazenstva měla značně upito. Přesně jak Snape předvídal, používali Smrtijedi především smrtící kletbu, v panujícím zmatku si ale ještě nestihli všimnout, že na členy Fénixova řádu neúčinkuje.

I kletba sbližuje - 23. kapitola

24. prosince 2016 v 20:38 I kletba sbližuje

Fénixův řád se chystá na bitvu, která možná rozhodne o mnohém... Balení dárků odfláknuté, zdobení stromku taktéž, ale hlavně že další kapitolka je na světě:) Snad si ji užijete. Veselé Vánoce! :)


Bylo 31. prosince. Společnost, která se na ústředí Fénixova řádu sešla, ale nehýřila bujarým veselím typickým pro konec roku. Ačkoliv se zde stejně jako předchozí léta setkala většina členů Řádu, nikdo si nepovídal, nepopíjel máslový ležák, ani nevypouštěl z hůlky barevné jiskry. Všichni tiše seděli a upírali oči na Brumbála, který uprostřed tísnivé atmosféry, jež v místnosti panovala, nevypadal ani trochu napjatě. Tvář měl klidnou a odhodlanou a Hermiona si opět připomněla, jak je ráda, že čarodějné společenství vede někdo, jako je on. Ředitel Bradavic měl sice v nadcházejícím boji jasnou výhodu danou skutečností, že byl tisíckrát lepší kouzelník než kdokoliv z nich snad s výjimkou Snapea, zároveň však tuhle výhodu částečně přenášel i na ostatní, protože stál na jejich straně. Hermioně vědomí toho, že s nimi bude v sídle Malfoyů během boje on i Snape dodávalo zvláštní jistotu, která zaháněla její strach stejně, jako plamen svíce zahání temnotu.